Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Stiahnite si okno, pán premiér (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

väčšinu

som dokázal prečítať... a čudujem sa, napriek tomu, že už som niečo od autorky čítal. Fico nasilu priviezol utečencov, proti ktorým bojuje... to už nie je ani demagógia, pani kolegyňa, to je hlúpa hlúposť. A k ostatnému: doplním vás: fico, zadlžujúci naše detné deti vyvážaním sa v limuzíne si zo svojej luxusnej koženej taška vyberie luxusný štátny mobil a prijíma gratulácie a obdiv ostatných kolegov, eú predsedov vlád, obdivujúcich najrýchlejší ekonomický rast v eú a jeden z piatich najlepších štátnych rozpočtov v eú, spolu s napr.nemeckom, rakúskom a tak podobne. Takéto úspechy slovensko dosiahlo aj napriek tomu, že ficobude teraz dva mesiace prázdninovať.
A ešte jedna poznámka: alkohol patrí k eúkultúre, nejaké tisícročia. V dobrom, aj v zlom. Nadmerné piužívanie a následná intoxikácia sú určite tie zléstránky fenoménu menom alkohol.
 

Sa to ale brigadnikom

velmi zle cita, vsak ? A Fico naozaj priviezol azylantov, ci kde sa tu vzali, proti jeho voli ? Ale inak v pohode, krajina prosperuje a preferencie stupaju ... nech si prostitutky vypisuju, co len sa im zapaci, vladnuca mafia na to zcysoka kasle.
 

Toto sa nedá čítať ani ako paródia

Nemyslím si, že existuje na zemeguli taký človek, ktorý vážne myslí tieto slová. Klon Göbelsa a Putina, kopírované cez RT a Hnev a vresk, primiešaný Becherman a Hranol- a stále ešte nie sme na úrovni tohto príspevku.
Toľko lží a primitívnosti na jednom mieste- to jednoducho neexistuje.
 

Pod príspevok sa toto indivíduum

pritom podpísalo/preklad/: Môj Bože
 

povedz, občan z oravy,

ty nevieš, že objektívne máme najväčší hosp. rast v rámci eú a jeden za piatich najlepších rozpočtov z eú? To si myslel pod lžami a primitívnosťami? Ja si myslím, že máš nízku masu informácií a zanedbateľnú mieru vzdelania / v tvojom jazyku" toľko lží a primitívností, bez náznaku argumentácie, ak nepočítame tú ad hominem, je aj na plateného sme diskutéra veľa. Ty ostaň pri Matovičovi, typický volič. Nemúdry, ale presvedčený. Smutné
 

Hmm, prečo...

...potom sa zvyšujú dane a odvody, či poplatky? Kde urobili súdruhovia chybu, keď majú ten rast a rozpočet z krajiny snov? Prečo občania nepociťujú ten fantastický rasť? Prečo kolabujú potom sociálne služby? Prečo kolabuje zdravotníctvo? Školstvo? Spravoslivosť? Čo má občan s toho nadgalaktického rozpočtu, keď z jeho daní sa sanuje príjmová strana??? V akom jazyku treba napísať, že typický volič Fica je retardovaný a nedokáže pochopiť tri súvislé vety?
 

no, mna

mažú úplne bez dôvodu, napr. http://www.sme.sk/diskusie/305... navyše sa redakcia znížila dokonca k tomu, že mi umelo znižuje karmu, úplne mi miznú príspevky a tak podobne,ale o tom potom. Ale napísať to, čo ty v poslednej vete... mne by zrušili konto. A vieš prečo? Lebo ja som inteligentný, vzdelaný, s rozhľadom a skromný a preto propaganda na mňa nefunguje. U mnohých tu prítomných je to presne naopak.K tvojmu príspevku: odhadujem, že máš 12 - 13 rokov, preto si predsedu združenia robotníkov slovenska, mečiarovho spoluvládcu, janka "keľňu" ľuptáka nepamätáš. On hovoril to isté čo ty: Z grafov sa nenajeme. Povedal to smerom miklošovi, ty to hovoríš smerom k ficovi. Každá doba má svojich géniov aj hlupákov. Je zbytočné sa nad tým pozastavovať. A tak beriem aj tvoj príspevok.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

repetitio, mater studiorum

k veci: máme pod ficom najvyšší hospodársky rast v eú. Máme, pod ficom, jeden z najlepších štát.rozpočtov v eú. v najlepšom rozpočte sa nachádza exkrement? Toto si chcel uviesť k veci, ty intelektuál? Takí, ako ty, podporovali sovietsku revolúciu. Potom boli sklamaní, rezignovaní, šokovaní a popravení. Presne v tomto poradí.matovičovci.
 

 

majngot jasná diagnóza, tie čísla sú fakt doré napriek tomu, že tam sedí fico. Maj sa krásne už sa vám to kráti.
 

nie je to take jednoduche

Poznam osobne niekolko voličov Fica, ktorí sú aj inteligentní aj morálne vysoko. A tak je to aj v celej voličskej základni Fica. Je tam minimalne polovica slušných ľudí ( určite nie retardovaných ). Je to celé oveľa zložitejšie.
 

 

Občan z Oravy. Povedz čo v tom článku nie je pravda, prosím, vysvetli.
 

myslím, že občan z oravy

nereagoval na článok, ale na maingota ...

No a myslím si, že uznáš, že v tomto prípade mal absolútnu pravdu ...

Len tak mimochodom k tomu jeho najlepšiemu rozpočtu - v roku 2009 urobil sekeru myslím 9% hdp ... Pre menej chápavých to v dnešných peniazoch znamená okolo 7mld eur ... Pri rozpočte okolo 16mld eur myslím ...

To ale nebol najväčší problém ... Táto sekera tu je dodnes napriek tomu, že slovensko by za normálnych okolností (teda keby nebol pri moci ficzo) zaznamenalo v 2009 len pokles hospodárskeho rastu. Táto krajina zaznamenala hospodársky pokles blížiaci sa 10% ... Len preto, že pre plyn zastavil celú ekonomiku - vraj nemáme elektrinu ... Pritom elektrina sa na slovensku z plynu vyrába bezvýznamne a slovensko zaznamenalo v priebehu tých 6 týždňov historicky najvyššie vývozy elektriny ... Ale fabriky stáli ... - to je odbornosť???

Podobne štátny rozpočet ... Aj dnes ... Človek by čakal, že v situácii, keď sú historicky najnižšie úroky, bude štát splácať dlh, aspoň tú väčšiu polovicu, čo zaťal ficzo ... Miesto toho sústavne zvyšuje dlžobu ... Ročne sa rozkradne z verejného okruhu aspoň 5mld eur, pričom som doteraz nepočítal ministerstvo sociálnych vecí ... Tam by fakt bolo dobré vedieť, koľko sa ročne z tohto financiami najobšťastnenejšieho rezortu rozkradne ...
 

 

problém je že Fico ukradne každý rok viac ako máme ten ekonomický rast.. a skús sa opýtať tých matiek čo si kúpia za ten náš najlepší rozpočet..
 

dostali sme sa

na úroveň počtov základnej školy. ficou kradne /každý rok!/ viac, ako je ekonomický rast a napriek tomu je ekonomický rast /naj/vyšší /v európe?/ Ten týnk-tank podporovateľov, diskutérov sme je ohromujúci. Intelektuálov ako dreva v lese. Čestné slovo, v tejto spoločnosti /pozdravujem pani autorku/, sa už špiniť nebudem. ale záhradníka potrebujem. Trávnik akosi žltne. Ako to bolo v komunizme_ robotníci, roľníci a"iní". Ty si záhradník, roľník ,no a ja iný. Vzdelanie nie je len papier. Nazdar, revolucionári, robotníci a roľníci, česť vašej práci. nikdy viac. Mea maxima culpa
 

 

si tu registrovaný 4 mesiace a hraješ sa na najmúdrejšieho.. napíšem ti to tak jednoduchšie.. svoju prácu robím od roku 2000.. mesačne otočím toľko peňazí ako aj ked tu bačoval Dzurinda.. lenže vtedy som postavil veľký dom lebo zo zarobených peňazí som aj ja niečo mal.. čo tu bačuje Fico nepostavil by som ani garáž.. teraz len štát kŕmim a zato si nič nekúpim..
 

držíme slovo!

dialnica do Košíc bude v roku 2010 a podobne v zdravotnictve,školsve a výrobe alobalu !
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

Plný súhlas

S článkom plne súhlasím, ako keby mi hovoril z duše. A pánovi (resp. pani) pod prezývkou majngot odkazujem, aby si pred reagovaním na článok ho prečítal/a celý, lebo prečítať väčšinu pre neho zjavne nestačí na pochopenie pointy.
 

1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie


 1. Martin Borguľa: Ceny nehnuteľností stále rastú. Riešením pre ľudí budú štátne nájomné byty 231
 2. Věra Tepličková: SMER-SD upozorňuje na údajné praktiky SD a ... nič? 132
 3. Jozef Sitko: Aj nová lož poslankyne SaS provokovala premiéra 81
 4. Mišo Šesták: Keď urazíte Rusa alkoholom 77
 5. Věra Tepličková: Vážení Pán premiér 72
 6. Ľubor Bystrický: Logika podľa Igora M. 46
 7. Miroslav Galovič: Rátanie kamalások V. Niekedy sa veci vymknú z rúk. A nielen veci. A nielen z rúk... 46
 8. Martin Droppa: Snežný sen Borisa Kollára 40
 9. Jiří Ščobák: Ahoj Igor! Pokud budeš pokračovat s tím, co aktuálně děláš ... 32
 10. Jakub Pohle: Ako sa policajt a SISkár stretol s vybavovačom z pozadia SNS 31

Rebríčky článkov


 1. Jozef Kovalík: Zvony
 2. Ján Škerko: Úvahy o živote
 3. Štefan Vidlár: Uš je to tady, uš je to tady
 4. Július Kovács: Pozor na Hodžovom namestí dnes o 13.hod Kotlebovci!!! Neprovokujte ich ruškami !!!
 5. Roman Hutira: Čo sa 99% študentov nikdy nedozvie v škole?
 6. Marian Letko: Kollár je zrelý buď na uterák, alebo na odvolanie
 7. Jozef Kovalík: Údolie, ktoré dáva nádej
 8. Peter Biščo: Hlas, domestikovaný druh odnože Smeru.
 9. Stanislav Martinčko: Oholil prezident polície Lučanský ministerku vnútra D. Sakovú???
 10. Gabo Németh: Vietor vo vlasoch


Už ste čítali?