Keď premiér požiada o vystúpenie v RTVS

Autor: Monika Kozelová | 3.3.2018 o 18:19 | (upravené 3.3.2018 o 18:31) Karma článku: 11,10 | Prečítané:  26595x

Premiér Róbert Fico požiadal o vystúpenie v RTVS. Zvláštne, ale je to tak. Čo nám asi premiér chce povedať? 

Možno že nám povie, že Martinka Kušnírová kšeftovala so zbraňami a Janko Kuciak fetoval, že mal v sebe crack a že ho zabili kvôli drogám. Potom nám povie, že sme novinárske hyeny a profitujeme na smrti kolegu. Potom národu vysvetlí, že opozícia len spolitizovala inak bežnú smrť drogového dílera a chce mu (rozumej Premérovi) ublížiť a jedným dychom dodá, že sa jej to nepodarí, lebo koalícia sa vďaka tomu ešte viac zomkla a je jednotná, o čom svedčí fakt, že Most-Híd aj SNS mlčia naďalej JEDNOTNE. Ako voš pod chrastou. Potom nám povie, že síce za všetko môže Matovič, ale v podstate Janka aj s Martinkou nechala zastreliť Iveta Radičová, tlačená Sörösovými nadáciami. 
Potom sa nezabudne spýtať, čo pre slovenský hip-hop spravil prezident Kiska, na rozdiel od takého Jasaňa a Troškovej, a nezabudne pripomenúť, že prezident bol lyžovať, zatiaľ čo on si tu "o sto dvesto" zachraňoval zadok. Zahrá divadlo o Šikovnom Gašparkovi a chytrom Róbertkovi, napľuje na študentov ovládaných Progresívnym Slovenskom, znova spomenie Matoviča, vynadá Sulíkovi do feťákov, Kollárovi zráta deti a nejaké pridá spolu s matkami. Spomenie Žitného minulosť, Nicholsonovu budúcnosť, jadro Európskej únie a oznámi nám, že Blanár bude minister kultúry. 
Kotlebovcom sa vyhne, veď ho opäť podržali. 
Pravdepodobne spomenie, že niet lepších ministrov, ako je Kaliňák a Richter a že majú jeho plnú dôveru. Spomenie migrantov, rómov, rodinu, kresťanstvo, LGBT sa vyhne, keďže ich má aj na úrade vlády celkom dosť. Developerov a finančné skupiny tiež nespomenie, lebo nemôže. Zato spomenie násilných chlapcov platených zo zahraničia, ktorí po pietnom pochode za Janka a Martinku lomcovali bránou Úradu vlády a odreli na nej lak. A možno aj zahraničných novinárov, ktorí chcú spoza hraníc rozvrátiť túto krajinu.
Ak povie čokoľvek iné - PREKVAPÍ MA. Vážne ma prekvapí. Lebo to možno bude znamenať, že vyhodil Erika T. Teda aspoň z úradu.
Iné neočakávam. Ale pre istotu - mám si pripraviť slovenskú vlajku? Alebo tú čiernu......

P.S. Pokojne hejtujte, komentáre zodpovedne čítať nebudem. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?