Potrebuje Danko psychiatra?

Autor: Monika Kozelová | 6.9.2016 o 20:31 | (upravené 6.9.2016 o 23:32) Karma článku: 12,56 | Prečítané:  13582x

Naozaj som už nechcela o Dankovi a ženách, ale...... Ako nazvať človeka, predsedu parlamentu, ktorý vedome poverí podpredsedníčku parlamentu Luciu Ďuriš Nicholsonovú vedením schôdze 5 dní po pôrode? Chrapúň non plus ultra?

Problémy Andreja Danka so ženami sa už vymykajú zdravému rozumu a začínajú v ľuďoch prebúdzať podozrenie na abnormalitu v chovaní.

A tak som pátrala, pýtala sa odborníkov a áno, našla som diagnózu. Táto psychická porucha sa nazýva mizogýnia. Je to implicitné alebo explicitné osočovanie žien mužmi, alebo nenávisť mužov voči ženám.  

Nenávisť k ženám, prechádza dejinami od nepamäti. Nájdeme ju vo fundamentalistických formách náboženstva, napríklad v islame Taliban, v kresťanstve pálenie čarodejníc, vo filozofii u Otta Weiningera, Friedricha Nietzscheho i v literatúre napríklad v postave markíza de Sade.

A teraz ju doplnil predsa slovenského parlamentu Andrej Danko a to tak dôraznými príkladmi slovných útokov na novinárku, či poslankyne NRSR, že lepšie sa už fakt nedalo. Ale donútiť podpredsedníčku parlamentu Luciu Nicholsonovú z titulu moci, plynúcej z nadradeného postavenia,  prísť do práce 5 dní po pôrode, tak to je TOP. A aby ste si nemysleli – do rozpisu vedenia schôdze ju napísal DEŇ PO PÔRODE! Teda v čase, kedy už o jej pôrode MUSEL vedieť, keďže jej najskôr poslal gratuláciu k narodeniu syna a vzápätí v nasledujúcom emaili rozpis "služieb". A to Lucia Nicholsonová bola navyše po sekcii. Ak by som to veľmi pritiahla za vlasy, tak toto by si nedovolil asi ani markíz de Sade.

Ale všetko zlé je na niečo dobré, aj stanovená približná diagnóza. A tak sa pán Danko môže s dôverou obrátiť na svojho lekára, lebo ako som sa spytovala, táto diagnóza je liečiteľná. Len treba prísť na jej príčinu. Ale rodinnú anamnézu už nechám na neho, a na lekára. Len dúfam, že heslo: "Meníme SNS, chceme zmeniť Slovensko. Nedokážeme zmeniť seba." - nie je pravda. Lebo ak je, tak AMEN TMA!

P.S. Upozorňujem, že by som sa rovnako ozvala, keby to spravil akejkoľvek inej poslankyni z akejkoľvek inej strany, a to bez ohľadu na to, či by bola z koalície, alebo z opozície.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Haščák strávil noc za mrežami. Môže tam pobudnúť dlhšie

Po zásahu sa vzdal výkonných funkcií v Pente. Ostáva spolumajiteľom.


Už ste čítali?