Nevážený pán Danko, ste obyčajný hulvát.

Autor: Monika Kozelová | 1.9.2016 o 2:51 | (upravené 1.9.2016 o 10:57) Karma článku: 13,83 | Prečítané:  22539x

To čo ste si dovolil dnes na poslaneckom grémiu a vzápätí na tlačovej konferencii vo mne ubilo aj posledné zvyšky akej-takej úcty voči Vášmu postaveniu. Lebo voči Vám ako človeku ich už nemám dávno.

Dnes ste miesto toho, aby ste riešili problém kauzy Bonaparte,  zaútočili na tehotnú kolegyňu tesne pred pôrodom  takým sedláckym spôsobom, že sa za Vás musel hanbiť asi každý chlap, ktorý bol v miestnosti. Že vám podpredsedníčka parlamentu leží už od začiatku v žalúdku bolo zjavné z každého vášho vystúpenia a verejnej komunikácie, lebo vy evidente nezvládate ženy, ktoré premýšľajú samostatne a v hlave majú mozog. A nedaj Boh vás verejne preargumentujú. Ale spôsob, akým ste na grémiu nútili Luciu Nicholsonovú, aby vám dala písomnú záruku, že zosúladí svoje materské povinnosti tesne po pôrode s pracovnými povinnosťami, lebo že inak ju odvoláte, bol absolútny TOP, vrchol hulvátstva, neúcty k ženám, a takej neúcty k matkám, že keby som bola tou vašou, tak sa doma už v živote nenajete.

A možno tá Vaša bude ešte dôraznejšia a príde aj k fyzickému kontaktu, ale o tom pochybujem. Ale bolo by to pozitívum a konečne by sa vám rozsvietilo v hlave. Len sa obávam, že je už neskoro a ľudskú slušnosť vám vyoperovali už v detstve spolu s morálkou, hanbou a demokraciou.

Nevážený pán Danko,

okrem toho že ste slovne útočili na Luciu Nicholsonovú ste sa príliš nevytiahli ani pri slovnom útoku na poslankyňu Natáliu Blahovú. Myslím, že spoločnosť by zaujímalo, čo ste mysleli vetou: "Kto ste vy, pani poslankyňa? JA som právnik, vy ste LEN učiteľka zo škôlky."

Tak takto, pán poslanec – žiaden právnik nie je NADČLOVEK a vy už vôbec nie! Vy ste len obyčajný povýšenecký tunelár a hulvát non plus ultra! A navyše sedlák! Sedlák ktorý ďalšej poslaneckej kolegyni nevie prísť ani na meno a na tlačovej konferencii ju označuje ako „tú, čo si stiahla pred voľbami gaťky, konzumuje horalky a chodí v tričku“.

Nevážený pán Danko,

vy si vôbec uvedomujete, že vaše sústavné útoky voči ženám – opozičným poslankyniam už začínajú rezonovať v celej spoločnosti?  Vám nehovorí nič Zákonník práce a pracovnoprávna ochrana a sociálna starostlivosť o ženy, matky a zamestnancov starajúcich sa o deti? Vy viete, že Ústava Slovenskej republiky zaručuje ochranu manželstva, rodičovstva a rodiny? Vy ste právnik? Naozaj?

Nevážený pán Danko,

Dnes ste svojim chovaním naštvali toľko slovenských mamičiek,toľko UČITELIEK, toľko žien, že keby Vám každá z nich dala jednu facku, tak by ste mali uši zarazené do hlavy a ani by ste sa nemohli čudovať. To aby ste si zapamätali, že ženy nie sú žiadne handry, o ktoré si vy budete obtierať svoje lakovky.

A ešte jedna vec – tento blog, tento list nie je o politike, ale o obyčajnej normálnej slušnosti a úcte voči matkám a ženám, tak nech sa nikto, prosím, nepokúša smerovať ho inak. Napísala by som ho, aj keby ste urazili ktorúkoľvek poslankyňu zo Smeru či zo Sme rodina, alebo aj ĽSNS.

A aj preto, aby som Vám pripomenula - Hrdo, odborne a SLUŠNE !!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Prieskum preferencií: SaS je pred OĽaNO, Kollár na hranici zvoliteľnosti

Pozrite si najnovší prieskum preferencií politických strán.


Už ste čítali?