(Ne) vážený pán Matej Hlôška, choďte do prdele s vašim blogom.

Autor: Monika Kozelová | 26.8.2016 o 20:20 | (upravené 26.8.2016 o 21:30) Karma článku: 13,58 | Prečítané:  6557x

Naozaj neviem, kto vás platí, ale opozícia to asi nebude. Lenže neplatí ani mňa! Aj keď, poviem úprimne, peniaze by sa mi zišli. Tak ako každému v tejto Džamahírii.

Neviem, kto vám dáva informácie, alebo si ich len vymýšľate, ale tento krát ste šliapli do riadneho lajna.A smrdieť bude ešte poriadne dlho! Lebo tak, ako opozícia neplatí Riša Stankeho, Ruda Sikoru, Petra Horvátha, Milana Markoviča, ani Rasťa Piška a ani Milana Kňažka, rovnako neplatí ani mňa a ani Nikitu Slováka. Možno sa držíte hesla "Podľa seba súdim teba", tak Boh vám k vašim peniazom pomáhaj.

Z vášho blogu som sa totiž dozvedela toto - citujem: "Organizačne ho zabezpečuje asistentka podpredsedníčky NR SR Lucie Nicholsonovej a neúspešná kandidátka do parlamentu za SaS Monika Kozelová a režisér Nikita Slovák. Monika si má takto k platu asistenky privyrobiť tisícku a Nikita dvojnásobok." 

Keby som za míting mala tisícku, tak sa vydávam, a Nikita sa ožení, nemilý pane. Lenže ja som nič nedostala. A ani som nič nechcela. Dokonca o tom ani nikdy nebola reč! Ba ani žiadna ponuka!

Nie som žiadna politička a ani miesto na kandidátke som nedostala ako politička, ale ako aktivistka bez podmienky vstúpiť do SaS, zato s možnosťou riešiť priamo v parlamente ochranu kultúrnych pamiatok a ochranu zvierat - teda témy, ktorým som sa venovala ďaleko predtým, ako som dostala ponuku miesta na kandidátke (mimochodom dostala som ju z troch politických strán), a pre ktorých riešenie nemala SaS žiadneho relevantného kandidáta, ktorý by agendu ministerstva kultúry ovládal. A úprimne, s číslom 43 na kandidátskej listine by s mojim úspechom vo voľbách aj tak rátal len idiot.

To, že som dostala ponuku od podpredsedníčky parlamentu, robiť jej asistentku, je dôsledok kauzy odoberania detí štátom. Ako asistentka mám totiž väčšie možnosti pri riešení týchto káuz, ale to vás nemusí trápiť. Mimochodom, stala som sa ňou až koncom júla, lebo živnostenský úrad, kde som si pre výkon tejto práce musela spraviť živnosť, záhadne stratil môj živnostenský list. A nečakane ho našiel až teraz.

Ak všetko, čo ste v blogu zverejnili, je rovnaká pravda ako to, že som ja a Nikita vzali za mítingy peniaze, tak v tom prípade je váš blog jedna veľká hrubozrnná lož a vy sa choďte hanbiť za prvý roh na ktorý natrafíte. 

Vaše detstvo plné kníh o Winnetuovi a hrdinoch Jacka Londona u vás evidentne zanechali stopu. Lebo spájať a vytvárať zápletky vám evidentne ide. Ja myslím, že máte aj na sci-fi. Len škoda, že ste v detstve nečítali aj literatúru faktu, teraz by sa vám to zišlo. 

A ešte jedna vec - ani ja a ani Nikita mítingy neorganizujeme. Tak ak už idete niečo písať, skúste si informácie aj overiť, alebo ešte lepšie, rovno dajte facku vášmu "informačnému zdroju", nech netrepe kraviny, alebo nech radšej zmení dílera, lebo v reči feťákov "matroš to musí byť blbý". 

Tak pá a  do trollovania, pane!

(.....cifix..... a to som chcela pôvodne písať úplne iný blog.... tak až zajtra...)

P.S. Ešte upravím a dovolím si vložiť sem jeden komentár pod vašim blogom, sorry, že ho používam, čestne prehlasujem, že je z VÁŠHO blogu, absolútne dopátrateľný.

A teraz trochu investigatívyNa relatívne nevýznamného blogera sa tu podporujúci diskutéri zbehli pomerne rýchlo (cca. do pol hodiny od vydania článku). Pozrime sa na ich profily:

meluzinTT - registrovaný 20.05.2012, 793 príspevkov - pravdedobne legitímny diskutujúci (alebo veľmi vytrvalý troll)
pohodke123 - registrovaný 22.08.2016 10:05, 2 príspevky, jeden tu a druhý pod podobným článkom (Prečo nepôjdem na "BonaPárty") - už zablokovaný troll
ajko2635 - registrovaný 22.08.2016 10:56, prvý príspevok pod týmto článkom (náhodička)
viva24 - registrovaný 22.08.2016 10:11, 4 príspevky, z toho 1 tu a dva pod vyššie spomínaným článkom
Dušanka P - registrovaný 22.08.2016 9:48, 8 príspevkov z toho všetky pod týmto, alebo vyššie spomínaným článkom

Zhrnuté a podčiarknuté - máme tu minimálne 4 trolov, ktorých niekto naraz registroval v pondelok 22.08.2016 a nedal si ani tú námahu aby dodržal rozumné intervaly, takže všetkých registroval v priebehu 2 hodín a následne použil pod článkami kydajúcimi na Bonaparte protesty.

Súmračná, myslel som že máte na viac, toto je úbohé.
Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Štát plánuje otvoriť trh s online hazardom. Vyhovovalo by to najmä Pente, tvrdia aktivisti

Nový zákon podľa stávkarov pomôže proti nelegálnemu hazardu.

DOBRE RÁNO

Dobré ráno: Súd mu vymeral 12 rokov, chce sa stať primátorom

Ako sa u nás robí komunálna politika.


Už ste čítali?